Tagasi
Dementsuse infoliin 644 6440
KKK

Stažeerimine hoolekandeasutuses

Stažeerimine on kättesaadav ja praktiline võimalus omandada uusi teadmisi, kogemusi või näha oma tööd teisest vaatenurgast. Stažeerimise eesmärk on praktiliste teadmiste ja oskuste omandamine ning kogemuste jagamine töös dementsusega klientidega.

Stažeerijaid teistest hoolekandeasutustest on valmis vastu võtma EELK Tallinna Diakooniahaigla, Koeru Hooldekeskus, Käru Südamekodu, Häädemeeste Eakate Kodu ja Tootsi hooldekodu.

EELK Tallinna Diakooniahaiglas rakendatakse palliatiivset ravi ning pannakse rõhku keskkonna loomisele, toimetuleku säilitamisele ning identiteedi toetamisele.

Koeru Hooldekeskus avas äsja kohandustega osakonna dementsusega inimestele ning valmis turvaline piiratud õueala koos teraapia-aiaga.

Käru Südamekodu on hooliva teeninduse ja hubase keskkonnaga eakate kodu Türi vallas, kus eakate päevi sisustatakse mitmekülgsete tegevustega.

Häädemeeste Eakate Kodus on loodud hooliv ja sõbralik õhkkond, mille elanikud arvestavad üksteise vajaduste ja eripäradega. Eakatekodul on suurepärane koostöö kogukonnaga.

Tootsi Hooldekodu on väike hoolekandeasutus, mis asub looduslikus keskkonnas keset rohelust ning pakub võimalusi sisustada vaba aega loominguliselt ja  tegeleda erinevate huvialadega.

Kui oled huvitatud stažeerimisest nendes asutustes, kirjuta, palun dkk@koeruhk.ee. Me ei saa tagada stažeerimise võimalust soovitud ajal, kuid saame vahendada stažeerimissoovi. Stažeerimisega seotud kulud katab stažeerima saatev asutus.