Annetamistalgutel saad toetada mälukohvikute tööd ja teraapiate läbiviimisi

Täna toimuvad üle-eestilised annetamistalgud. Heateoga saad toetada ka MTÜ Elu Dementsusega poolt korraldatavate mälukohvikute tööd ning dementsussündroomiga inimeste toimetulekut toetavate teraapiate läbiviimist.  Annetada saad siin.

Sinu annetuse abil saab MTÜ Elu Dementsusega jätkata dementsussõbraliku ühiskonna loomist, korraldades mälukohvikuid dementsusega inimestele. Mälukohviku formaat on informatiivne, toetav, üksildust ennetav. Dementsusega inimeste väärtustamine ühiskonnas on toeks teema destigmatiseerimisel ja diskussiooni tekkimisel. Mälukohvikus tunnevad osalejad end turvaliselt, hoituna ja väärtustatuna.  Annetuse abil saame tõhustada mälukohvikute korraldamist ja külastada tasulise sissepääsuga asutusi, lubada osalejatele tassikese kohvi kõrvale ka koogi. Mälukohvikutesse on oodatud dementsusega inimesed koos peredega. Oma unikaalse vormiga toetab mälukohvik dementsusega inimesi, eriti haiguse algavas või kerges faasis.

Lisaks toetad annetades dementsussündroomiga inimeste toimetulekut toetavate teraapiate läbiviimist. Erinevate teraapiate kohta saad lugeda siit.

1. detsembrit võib nimetada ka heade tegude päevaks, mil iga inimene võiks vastavalt oma soovile ja võimalusele endale südamelähedast valdkonda toetada. Mida rohkem sel päeval annetuskeskkonnas “Ma armastan aidata” annetatakse, seda rohkem panustab ka annetuskeskkonna üks asutajatest, Swedbank.