Dementsuse Kompetentsikeskus aitas korraldada hooldustöötajate kutsevõistlust
Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukoda koostöös SA Koeru Hooldekeskusega korraldasid 7. juulil Anija vallas Nelijärve Puhkekeskuses üle-eestilised VI hooldustöötajate kutsevõistlused.
Dementsuse Kompetentsikeskusel oli suur au viia läbi meeskondlik võistlus. Võistlusest võttis osa 15 asutust ning igast asutusest moodustati 2-liikmeline võistkond. Võistluse ülesandeks oli kirjalik test teemal “Dementsusega isiku hooldus”. Test koosnes nii avatud kui ka valikvastustega küsimustest. Näiteks tuli leida vastused küsimustele, kuidas ja mil viisil suhelda äreva dementsusega inimesega? ja millele mõelda, kui klient on motoorselt rahutu ja samas kõnetu? Võistlejatel ei olnud abivahendite kasutamine lubatud kuid samas oli neil piiramatu aeg.
Esimest kohta jäid võistluses jagama Benita Kodu ja Koeru Hooldekeskus.
Dementsuse Kompetentsikeskus on alati avatud koostöövõimalusteks ning valmis toetama ja abistama. Täname veelkord kõiki, kes osalesid kutsevõistlusel!
Täname: Kihelkonna Hooldekodu; SA Läänemaa Haigla Hooldekodu; SA Koeru Hooldekeskus; OÜ Pariisi Erihoolduskeskus; SA Hiiu Maakonna Hooldekeskus; Tohvri Hooldekodu; Hageri Hooldekodu MTÜ; Tootsi Hooldekodu; SA Alutaguse Hoolekeskus; Benita Kodu AS; Vändra Alevi Hoolekandekeskus; SA Taheva Sanatoorium; Südamekodud AS Lihula Kodu; Häädemeeste Hooldekodu; Merivälja Südamekodu; Jõgeva “Elukaar”.
Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0